Jump to content
Vaflis_Vafliukas

Mano nuomone apie Little Note (Diana)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

Nesiplesiu ties sveikinimais ir t.t. Soksiu iskart prie reikalo.

Po mano papeikimo panelei Dianai dauguma laikot mane blogiuku. As nesu blogas. Tiesiog noriu jog suprastumet jog dianai komandoj nevieta. Pats karma 3side pasake jog jos daugiau niekur neims i komanda del jos nesamoniu. O dabar ateini i servo foruma ir matai kaip ji vel nardo karmai. Jus gal kokiapora ar kas.

kodel dianai negalima but komandoj:

ji melage

nemokes islaikyt pareigu

apsiverks po kaskieno kritikos ir pabegs kuriam laikuj

baisi nare

garantuoju jog jau kaskur turi kitas pareigas

Tai va tiek is mano puses

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jei turi atitinkamų įrodymų, jog jį turi pareigas kitam projekte, tai rašyk papeikimą ar su administracija susisiek, bet nemanau jog prigausi, geruausia per ts3 lengviau būtų, bet šeip neimk to į galvą. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Gerai, Vafli.

Pirmiausia noriu paklaust kodėl, kai daviau tau progą reikštis Discord programėlėje, tu rašai čia, forume? Discord yra tokia pat laisva vieta išsakyti nuomonę kaip ir forumas.

Antra, tu man tiesiai šviesiai gali paaiškint.. Kuom aš tau užkliuvau? Ką aš tau blogo padariau, kad tu, kaip kokia įkyri musė, sukiojiesi aplinkui ir stengies įkasti? Tu mane nuverst bandai, taip? Kodėl tada nerašai Karmai arba Lukui dėl mano nušalinimo? Kam teršti forumą bereikšmiais postais, jei gali susisiekt su vienu ar kitu žmogumi ir padaryti tai, ką norėjai? Taip, suprantu, pareiškei savo nuomonę apie mane, free post ir t.t., na bet kam tiek gaišti? Kai gali pateikti paprastus įrodymus apie mano "pareigas" kituose projektuose?

Tarp kitko, ne Karma mane priėmė į forumo moderatorius. Lukas priėmė per atranką.

P.S. Dėl mano nušalinimo kreipkis į Administraciją, ne į Merą.

Ačiū už dėmesį.

• Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Axjl kodėl aš neprineriu karmai. Tiek stengiuos, siunčiu šaibas į banką neduod net modo. Jasnas. BtW bičiuli čia tas pac kaip trupinti batoną ant šūdo, vistiek nieko nebus. O kad ana komandoi tai čia faktas. Susitvarko jin su tom pareigom turi protą. Tu galvoji kad daugelis nenori merginos komandoj? Klysti ir dar klysi. Tiek iš mano pusės pagarbiai Savininkas Bambux.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveikas, matau ne pirmą tavo pranešimą apie šią moderatorę, noriu tau pasakyti kelis punktus į kuriuos atsižvelk ir tikiuosi nebematyti tavo bereikšmių temų.

• Pradėkime nuo to jog Diana į komanda yra išrinkta ne korupcijos keliu, o tvarkingai per atranką.
  • Visų antra jei tau ši persona nepatinka, prašome jai rašyti asmenines žinutes, o ne, skelbti forume bereikšmius pranešimus.
  • Visų trečia komandos manymu Diana puikus sprendimas, subrendusi, bei turinti noro dirbti.

Gero vakaro.

• Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.