Jump to content

Lucifer_Latiffu

Gaujų prižiūrėtojas
 • Turinio skaičius

  6
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutrali

Apie Lucifer_Latiffu

 • Nario rangas
  Naujokas

Paskutiniai profilyje apsilankė

64 profilio peržiūros
 1. GROBIMŲ PROCESAS Už visus esančius žemiau pažeidimus, kreiptis į gaujų/direktorių prižiūrėtoją --- 1.1 Draudžiama sraigtasparnį naudoti kaip ginklą, pjaustyti gaujos narius grobimo/žmogaus pagrobimo/okupacijos/šturmo 1.2 Grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo/šturmo metu, teisėsaugai draudžiama naudoti darbo komandos ne pagal paskirtį (/ant, /tazeris, /beglys, /ita, /anark, /atimtin) 1.3 Grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo/šturmo metu, draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas 1.4 Teisėsaugai draudžiama kištis į karus/grobimus tarp gaujų 1.5 Gaujų/teisėsaugos grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo/šturmo metu, draudžiama naudoti administratoriaus/VIP nario komandomis(išskyrus /gydytis, /ginklai bazėje) 1.6 Teisėsaugai draudžiama dėti kliūtis kurios draustu praėjimą į vidų/bazę 1.7 Draudžiama prisijungti į žaidimą vos tik mirus(relog). 1.8 Draudžiama teisėsaugai grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo metu, šaudyti su teisėsaugos ginklu ''tazeriu'' 1.9 Draudžiama naudoti serverio klaidas savo labui 2.0 Grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo/šturmo metu, gaujoms neleidžiama naudotis medikų paslaugomis 2.1 Grobimus/okupacijas/žmogaus pagrobimus organizuoti galima nuo 07:00h iki 29:59h 2.2 Grobimo išpirka(15 min - 10k, 30min - 20k)(VĖLIAU GALIMAI KEISIS) 2.3 Grobti galima visus interjerus(išskyrus saugias zonas) 2.4 Teisėsaugai draudžiama rakinti, šaudyti su tazeriu jei vienoje vietoje yra minimum 3 gaujos nariai. 2.5 Draudžiama gaujiniams bendradarbiauti su kitos gaujos nariais(padedant grobimuose, sandeliuose), žudyti su /kill komandą. 2.6 Prieš grobiant privaloma darytis nuotraukas, jog policijos direktorius ar pavaduotojas yra prisijungęs(ne afk) 2.7 DRAUDŽIAMA NAUDOTI C-BUG PRIEŠ TEISĖSAUGININKUS(TIK GAUJŲ KARUOSE) 2.8 Grobimą organizuoti galima tik kas 1 valandą(po praeito grobimo išlaikymo), tačiau tas negalioja kitoms gaujoms jei grobė prieš tai buvusi gauja. 2.9 Grobimuose gali dalyvauti tik gauja vs gauja, teisėsauga vs gauja, pašaliniai asmenys gali būti nužudyti su /kill komandą.(tik 1x1 principu) 3.0 Išpirkas privaloma susimokėti per 24 valandas --- • Vos tik pastebėjus žaidėją naudojanti žaidimą palengvinančias programas ir jį nufilmavus, teisėsaugos valdžia ir patys teisėsaugininkai, grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobime akte gali nebedalyvauti ir už jį nesusimokėti, o gaujos atstovui ar gaujos nariui užfiksavus teisėsaugininką naudojant palengvinančias programas ir užblokavus, teisėsaugos valdžia taip pat privalo susimokėti išpirką kokią reikalavo gaujos atstovas. • Teisėsaugos valdžia neprivalo susimokėti už okupaciją • Teisėsaugos valdžia privalo pasidaryti nuotrauką su pranešimu kai pastatas/žmogus yra atgrobtas, o gaujos atstovai privalo pasidaryti nuotrauką kai pastatas/okupacija/žmogaus pagrobimas yra vykdomas. * GAUJAI SURINKUS 3 ĮSPĖJIMUS, JINAI BUS UŽDAROMA
 2. * Esant juodajame sąraše jūs negalit - kurti gaujas, patekti į co-lyderio pareigas, patekti į gaujas. KAIP GALIMA PATEKTI Į GJS(gaujų juodasis sąrašas)? + KAINORAŠTIS Čytinimas - [400.000€] Kenkimas serveriui - [300.000€] Įžeidinėjimai, bandymai pakenkti gaujų atstovams - [50.000€] Serverio klaidų išnaudojimas - [200.000€] Bandymas apeiti GJS su kitu vartotoju - [+50.000] prie senos sumos Nepagarba GP/DP, kenkimas - [300.000€] Bendradarbiavimas su teisėsauga[60.000€] Patekimas antrą kartą į GJS jau išsipirkus[+50.000€] ŽAIDĖJAI ESANTYS JUODAJAME SĄRAŠE tuščia ANKETOS ŠABLONAS, NORINT ĮRAŠYTI Į GJS 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Žaidėją kurį norite įrašyti į GJS: 3. Už ką norite jį irašyti?: 4. Įrodymai(būtini)
 3. GAUJŲ ATSTOVAI, ĮSPĖJIMAI ,,Gauja" [Lyderis] - 0/3 įsp. [Co-Lyderis] - 0/2 įsp. ,,Gauja" [Lyderis] - 0/3 įsp. [Co-Lyderis] - 0/2 įsp. ,,Gauja" [Lyderis] - 0/3 įsp. [Co-Lyderis] - 0/2 įsp. ,,Gauja" [Lyderis] - 0/3 įsp. [Co-Lyderis] - 0/2 įsp. ,,Gauja" [Lyderis] - 0/3 įsp. [Co-Lyderis] - 0/2 įsp.
 4. GAUJOS ATSTOVŲ NUSISKUNDIMŲ TAISYKLĖS 1. Temos pavadinimas privalo būti - Skundžiu atstovaujama gauja Vardas_Pavardė 2. Į nusiskundimą gaujos atstovas privalo atsakyti per 24 valandas 3. Peikiant gaujos atstovą yra privalomą turėti įrodymus 4. Temą kurti pagal apačioj pateiktą anketos šabloną 5. Suklastotas įrodymas bus iškarto atmestas . 6. Skundžiant gaujos atstovus į papeikimą gali atsakyti tik peikiantis asmuo, gaujos lyderis, co-lyderis. 7. Skundžiant gaujos atstovą privaloma kurti naujoje temoje. PEIKIANT GAUJOS ATSTOVĄ ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Kurį gaujos atstovą peikiate: 3. Kodėl šį gaujos atstovą peikiate: 4. Įrodymai(būtina):
 5. Kaip įkurti gaują? Paskelbti temą pagrindinioje Gaujos skiltyje, vėliau jei būsit patvirtinti, tema bus nukeliama į gaujos ,,nr1,2..." skiltį. Temos turinys turi sudaryti istorija, bazė, skinas, lyderiai, jei norit galit dadėt tam tikrą transportą, atskiroj skiltį galit dasidėt galerija Iš pradžių už viską turit gaut leidimus(skinas, skelbimai ir t.t, kuriuos bus galima pirkti už kreditus)tačiau už gerus pasirodymus atrakinsiu. Būti susipažinus su gaujų lyderių kodeksu, bei grobimų procesu. Apranga gali būti tik viena iš žemiau esančių pasirinkimų. Pavadinimas negali būti įžeidžiantis, ar kitaip pajuokiantis, už tai gręsia patekimas į juodąjį sąrašą. Prie įvaizdžio galit temoje dadėt kas jūsų manymu yra dar aktualu(galerija, nariai ir t.t) Galimos aprangos Galimos gaujos bazės •••VISAS GAUJŲ BAZĖS GALIT RASTI PARAŠĘ KOMANDĄ /GAUJOS
 6. Žemiau esančių punktų privalo laikytis kiekvienas VLKG.lt miestelio gaujos lyderis ir co-lyderis. Už grubu šių taisyklių nesilaikymą gaujos lyderis ir co-lyderis rizikuoja prarasti savo pareigas. Gaujos lyderis/co-lyderis privalo pagarbiai elgtis su visais serverio žaidėjais. Gaujos lyderis/co-lyderis privalo nuolatos prižiūrėti savo gaujos narius. Gaujos lyderis/co-lyderis privalo į gaujinių nusiskundimus reaguoti rimtai. Jeigu nusiskundimas yra rimtas gaujos narį privalo išmesti iš gaujos arba nubausti įspėjimais. Gaujos lyderis privalo išlaikyti gaują bent dvi savaites, kitu atveju gresia juodasis sąrašas. Draudžiami dalykai einant lyderio/co-lyderio pareigas Imti kyšius už pakvietimą į gaują. Draudžiama suteikti gaujos nariui pavaduotoją už pinigus. Negalima skelbti įvairius skelbimus(tik su veikla ar prašymų paaukoti). Draudžiama kopijuoti informacijas nuo kitų gaujų(nebent tai jūsų buvus gauja praeitame projekte). Papildoma informacija lyderiams Gaujos lyderis prisiima atsakomybę už co-lyderio veiksmus. Jeigu jūsų co-lyderis savo pareigose elgsis nekorektiškai įspėjimą gausite ir jūs. Gaujos lyderis savo pareigas privalo užimti minimum 14d. Draudžiama diskriminuoti ar kaip kitaip tyčiotis iš serverio žaidėjų. Gaujos lyderis ir co-lyderis privalo rodyti pavyzdį žaidėjams tiek forume, tiek pačiame serveryje. Teisėsaugos, medicinos darbuotojams yra draudžiama būti gaujoje. Jų darbas padėti žmonėms, o ne jiems kenkti šaudant. Aprangą draudžiama keisti be mano leidimo arba imti tokia kokia jau turi prieš jumis susikūriusi gauja(išimtis gangwar dėl skino) bus papildyta kai iš arčiau serverį apžvelgsiu.
×