Jump to content

Little_Note

Forumo narys(-ė)
 • Turinio skaičius

  15
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3

Little_Note paskutinį kartą laimėjo Vasario 12

Little_Note turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

20 Neutrali

Apie Little_Note

 • Nario rangas
  Naujokas
 • Gimtadienis Gegužės 23

Paskutiniai profilyje apsilankė

215 profilio peržiūros
 1. Sveikinimai Deividui. Sėkmės tvarkantis savo naujose pareigose! P.S. Šauni analizė, laukėm ir sulaukėm hehe.
 2. Žiurėk nesusirgk korono virusu 

  1. Little_Note

   Little_Note

   Dėkui, reik stengtis..xd

  2. Erko_Rhyno
 3. @Sparrow., @Luigi_Dayton - jūsų sprendimas. TEMA RAKINAMA.
 4. Jei labai norit išreikšti nepasitenkinimą manimi ar kitu forumo moderatoriumi - kreipkitės į serverio Administraciją ( @Sparrow. bei @Luigi_Dayton). Forumo neterškit bereikšmiais postais, už kuriuos būsit baudžiami. Ačiū už dėmesį.

 5. Gerai, Vafli. Pirmiausia noriu paklaust kodėl, kai daviau tau progą reikštis Discord programėlėje, tu rašai čia, forume? Discord yra tokia pat laisva vieta išsakyti nuomonę kaip ir forumas. Antra, tu man tiesiai šviesiai gali paaiškint.. Kuom aš tau užkliuvau? Ką aš tau blogo padariau, kad tu, kaip kokia įkyri musė, sukiojiesi aplinkui ir stengies įkasti? Tu mane nuverst bandai, taip? Kodėl tada nerašai Karmai arba Lukui dėl mano nušalinimo? Kam teršti forumą bereikšmiais postais, jei gali susisiekt su vienu ar kitu žmogumi ir padaryti tai, ką norėjai? Taip, suprantu, pareiškei savo nuomonę apie mane, free post ir t.t., na bet kam tiek gaišti? Kai gali pateikti paprastus įrodymus apie mano "pareigas" kituose projektuose? Tarp kitko, ne Karma mane priėmė į forumo moderatorius. Lukas priėmė per atranką. P.S. Dėl mano nušalinimo kreipkis į Administraciją, ne į Merą. Ačiū už dėmesį.
 6. Sveikinu naująjį direktorių Erko. Sėkmės pareigose.
 7. Galit pasiūlyt kokių avatarų?(Tematika - policija)

 8. Šioks toks muzikytės PLAYLIST iš mano pusės "SoundCloud" naudotojams -
 9. Neblogi darbeliai, lauksime daugiau žinių iš Tavęs. Sėkmės tobulėjant!
 10. "Filmukai" skilties informacija ir taisyklės. "Filmukai" - Tai tema, kurioje forumo lankytojai gali dalintis savo kurtais trumpais, montažiniais filmukais su kitais. Skilties taisyklės: Kuriant temą naudoti šabloną, kuris pateiktas apačioje; Kuriamos temos pavadinimas privalo atitikti temos turinį; Filmukas privalo atitikti forumo taisykles; Filmuko turinys negali būti reklaminis; Filmuko turinys negali būti pornografinis, "gore" ar kitoks, neigiamai veikiantis forumo narius; Filmuko turinyje negali būti informacijos, kuri gali pakenkti serverio veiklai; Filmuko turinyje negali būti viešinama kito nario asmeninė informacija[BE JO LEIDIMO], tai yra: Kito nario soc. tinklų kontaktai; Kito nario telefono numeris; Kito nario vardas ir pavardė; Kito nario asmeninės nuotraukos. Filmukai, kurių turinys gali pagelbėti serverio nariams (pamokos ir t.t.) bus išskiriamos su autoriaus leidimu; Temos, kurios bus neaktyvios 2 savaites, bus rakinamos. Skilties moderatoriai gali: Redaguoti/ištrinti/paslėpti jūsų temą, jei ji yra negatyviai veikianti forumo narius; Ištrinti jūsų temą ir jus nubausti atitinkamai, jei jūsų kurtos temos turinys gali pakenkti serverio geram funkcionavimui; Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų filmukas: Trumpai papasakokite apie savo filmuką: Pagarbiai, vLKG.lt Moderatorė L. Note
 11. Jūsų Vardas_Pavardė:Little_Note Jūsų atliktas darbas:https://imgur.com/a/LH3yBnP Kiek laiko užtrukote? Ir kaip jums sekėsi?: 30-40 min. Neblogai.
 12. Sveiki vLKG.lt projekto bendruomenės nariai. Ši tema yra skirta tam, kas yra tiesiog apsėstas muzikos. Čia mes galime laisvai dalintis įvairiomis dainomis, kurios mus žavi. Danų žanrui ribų nėra. Aišku, visi privalome laikytis forumui nustatytų taisyklių. Dainas galite kelti po vieną arba galite kelti visą grojaraštį. GALIMOS YouTube/Spotify/SoundCloud ir kitos, su muzika susijusios, platformos. Dalinuosi savo YouTube grojaraščiu: https://www.youtube.com/playlist?list=PLPg45kvMrHPdd0CXFUQBWQl9Veejo6xY0
×