Jump to content

Erko_Rhyno

Medikų direktorius
 • Turinio skaičius

  9
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Erko_Rhyno paskutinį kartą laimėjo Kovo 18

Erko_Rhyno turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

5 Neutrali

Apie Erko_Rhyno

 • Nario rangas
  Naujokas
 • Gimtadienis 2003.10.05

Paskutiniai profilyje apsilankė

238 profilio peržiūros
 1. Čia kaip po korona viruso xdd

 2. Patvarkikit mano ranga nieko negaliu daryt

 3. Sveikinu naująjį mechanikų direktorių, sėkmės pareigose.
 4. Žiurėk nesusirgk korono virusu 

  1. Little_Note

   Little_Note

   Dėkui, reik stengtis..xd

  2. Erko_Rhyno
 5. [gfx] Šioje temoje bus galima kelti savo norimas nuotraukas apie SA-MP žaidimus, pagal jūsų gražiausia nuotrauka apie firmos medikus. Anketos Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Su kuo susijus jūsų nuotrauka: 3. Tai jūsų daryta?:
 6. [gfx] Šioje temoje bus surašyti visi dirbantys firmos darbuotojai bei jų įsidarbinimo datos. Forumo ir žaidimo atrankos: Vardas_Pavarde / Atrankos tipas / data
 7. Jei turi atitinkamų įrodymų, jog jį turi pareigas kitam projekte, tai rašyk papeikimą ar su administracija susisiek, bet nemanau jog prigausi, geruausia per ts3 lengviau būtų, bet šeip neimk to į galvą.
 8. Papeikimai ir pagyrimai Taisyklės: 1. Rašant papeikimą ar pagyrimą būtina kurti naują temą su tokiu tekstu Peikiu/Giriu Vardas_Pavarde. Galioja tik vienam asmeniui rašant papeikimą/pagyrimą. 2. Darbuotojui gavus papeikimą būtina atsakyt per 24h su tinkamais įrodymais. Galioja tik Imgur.com , YouTube.com. 3. Įrodymuose negali matytis jokių palengvinančių programų. 4. Įrodymuose turi aiškiai matytis nusižengusio žaidėjo Vardas_Pavarde ir jo nusižengimas. 5. Į papeikimą ar pagyrimą gali atsakyti tik tos firmos darbuotojas, darbo valdžia ir direktorių prižiūrėtojai. 6. Papeikimo ir pagyrimo 3 punkte turi būti aišku ir suprantama, jog būtų priimtas. Anketos šablonai Pagyrimo anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Giriamojo Vardas_Pavardė: 3. Kodėl giriate?: 4. Palinkėjimas nuo jūsų pusės: Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Peikiamo Vardas_Pavardė: 3. Kuom nusižengė, argumentuokite: 4. Įrodymai:
 9. Visiem dekoju uz sveikinimus, didelis aciu @Martynas_Corres kuris suteike man direktoriu.😍

 10. [Gfx] Greitoji medicinos pagalba. Šioji firma priklauso iš neutralių sričių, jos pagrindinis darbas, tai gydyti žmones gyvybėmis, šarvais bei aprūpinti kitomis mediko paslaugomis. Medikų valdžia Direktorius - Erko_Rhyno Pavaduotojas - Nera Norint įstoti į mūsų firma jums prireiks : XP kiekis būtinas nuo 1.000 patirties. Discord programėlę turėti ir ją mokėti naudotis. (Būtinas mikrofonas) Būtina turėti keybinder programa ir mokėti ją naudotis. Mokėti darbo nuostatus, viską apie grobimus bei kitas veiklas reikalingas medikams. Medikų darbo taisyklės : 1. [Draudžiama] : 1.1. Naudoti palengvinančias programas. 1.2. Turėti narkotinių medžiagų ar jas vartoti. 1.3. Dalyvauti kito darbo atrankose, nors ir esate pradirbęs darbo kontraktą. 1.4. Būti firmos negatyvu bei ižeidinėti savo kolegas, žaidėjus ar išsidirbinėti darbo metu/racijoje. 1.5. Palikti darbą nepradirbus darbo kontrakto. 1.6. Pardavinėti mediko paslaugas, jei jos nėra užsakytos tos firmos valdžios atstovų. 1.7. Šaudyti serverio žaidėjus ar savo kolegas. 1.8. Dirbti ne su darbiniu transportu ar uniforma. 1.9. Šaudyti į žaidėjus nors yra darbo laikas ar užsidėja kitą skiną. 1. [Privaloma] : 1.1. Pradirbti serveryje bent 60 minučių. 1.2. Būti pavyzdys savo firmos darbuotojams. 1.3. Priimti kiekvieną darbo iškvietimą ir vykti pas klientą. 1.4. Elgtis pagarbiai su klientais ir kitais serverio žaidėjais. 1.5. Būtina klausyti savo darbo valdžios bei direktorių ir gaujų prižiūrėtojų. Medikų darbo komandos : NEZINOMA DAR Medikų darbo grafikas : P - nuo 14:15 iki 21:15 A - nuo 14:00 iki 21:15 T - nuo 13:30 iki 21:15 K - nuo 13:15 iki 21:15 P - nuo 13:30 iki 22:00 Š - nuo 11:00 iki 22:00 S - nedirbame
 11. Seni laikai ir senos dainos

  1. Jack_Sparrow

   Jack_Sparrow

   Gražus melodifijos fonas, lyg aplink suktusi :P.

 12. Gero vakaro jum 

×