Jump to content

Martynas_Corres

Direktorių prižiūrėtojas
 • Turinio skaičius

  21
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Martynas_Corres paskutinį kartą laimėjo Vasario 9

Martynas_Corres turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

22 Neutrali

3 sekėjų

Apie Martynas_Corres

 • Nario rangas
  Naujokas

Paskutiniai profilyje apsilankė

555 profilio peržiūros
 1. Konkursas pratęsiamas dar savaitei. 2020.02.23 Tema bus užrakinta!
 2. Pasitarę su gaujų prižiūrėtoju nusprendėme, kad:

  C-BUG bus leidžiamas [GAUJA VS GAUJA].

  Kariaujant su teisėsauga C-BUG naudoti bus draudžiama.

  Startavus serveriui taisyklės gali keistis. Apie tai informuosime iš anksto.

  1. Luc_Ferreira

   Luc_Ferreira

   galėjot padaryt kad prieš gauja ir prieš teisėsauga būtu leistina..

  2. Lucifer_Latiffu

   Lucifer_Latiffu

   jei iš teisėsaugos puses bus pašaudančių tai ir teisėsauga vs gauja leisim cbugą, patys žinot, kad dažniausiai teisėsaugoj nesirenka tie "dymeriai" ;D ir nei vienas nepašaudo, tai bus lygu iš abiejų pusių manau

 3. [2020-02-14] Sukurtos teisėsaugos taisyklės bei kita informacija. [2020-02-14] Pridėta pora naujų taisyklių direktoriams bei pavaduotojams.
 4. Teisėsaugą sudaro asmenys, dirbantys "Policijos Departamente". Kiekvienas teisėsaugos narys privalo laikytis teisėsaugai sukurtų taisyklių, už taisyklių nesilaikymą, teisėsaugininkas bus įtrauktas į juodąjį sąrašą. Teisėsaugos taisyklės: Teisėsaugos nariams draudžiama daryti įvairius susišaudymus miestuose, bėgimus nuo policijos, nesvarbu, kad tuo metu yra darbo pertrauka. Teisėsaugai draudžiama būti gaujose, kištis gaujų daromose veiklose. Draudžiama dėti kliūtis kurios draustu praėjimą į vidų/bazę. Teisėsaugai draudžiama bausti [free star uždėjimas] serverio žaidėjus, jei jie to pažeidimo nėra padarę. Tai pat bausti '' dylerius '' už ginklo rodymą. Teisėsaugai draudžiama rakinti, šaudyti su tazeriu jei vienoje vietoje yra minimum 3 gaujos nariai. Draudžiama naudoti įvairiausias žaidimą palengvinančias programas. Teisėsaugos nariams draudžiama naudoti c-bug. Draudžiama naudotis serverio klaidomis. Prieš nubaudžiant žaidėją privaloma turėti nuotrauką/video medžiagą su kuria galėtumėte įrodyti, kad tas nusižengimas buvo padarytas. Teisėsaugos direktorius/pavaduotojas gali daryti į dieną po 1 reidą. Teisėsaugos nariui draudžiama turėti narkotinių medžiagų. Su kiekvienu serverio žaidėju, teisėsaugos narys privalo elgtis mandagiai, jo neįžeidinėti. Grobimų informacija: Teisėsaugos nariams per grobimus/okupacijas draudžiama naudoti c-bug. Draudžiama naudoti įvairiausias žaidimą palengvinančias programas. Draudžiama sraigtasparnį naudoti kaip ginklą, pjaustyti gaujos narius, grobimo/žmogaus pagrobimo/okupacijos/šturmo metu. Teisėsaugai draudžiama būti gaujose, kištis gaujų daromose veiklose. Draudžiama per grobimus/okupacijas surakinti gaujos narį, bei jam dėti įvairiausius įtarimus. Draudžiama dėti kliūtis kurios draustu praėjimą į vidų/bazę. Išpirkas privaloma susimokėti per 24 valandas. Grobimuose gali dalyvauti tik gauja vs gauja, teisėsauga vs gauja, pašaliniai asmenys gali būti nužudyti su /kill komandą. Teisėsauga privalo vykti į atgrobimus. Teisėsaugos valdžia neprivalo susimokėti už okupaciją. Po įkaito išvadavimo teisėsaugos nariai privalo palikti gaujos bazę. Grobimo metu teisėsaugos nariams draudžiama tikrinti narkotikus. Teisėsaugos nariai mirę grobimo metu, gali grįžti [n] kartų. Gaujų/teisėsaugos grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo/šturmo metu, draudžiama naudoti administratoriaus/VIP nario komandomis(išskyrus /gydytis,) Teisėsaugos direktorius okupaciją gaujoms gali vykdyti 2 kartus per dieną. Grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo/šturmo metu, teisėsaugai draudžiama naudoti darbo komandos ne pagal paskirtį (/ant, /tazeris, /beglys, /ita, /anark, /atimtin). Taisyklės vis dar bus pildomos! Taisyklėms pasikeitus iškart visi būsite informuoti.
 5. Sveiki visi skaitantys analizę į ''Mechanikų" firmos direktoriaus pareigas. Analizė bus trumpa, kadangi nėra net ką, su kuo lyginti. Kandidatas į šį postą buvo tik vienas (Chaoso_Dievas). Anketų iš serverio žaidėjų tikėjausi daugiau bet ką padarysi, jūsų pasirinkimas, pildyti ar ne. Rinkdamas šį direktorių buvau labai rimtai nusiteikęs ties analize, norėjau sukurti kažką įspūdingo bet mano planai nesigavo. Sėkmės mūsų naujajam mechanikų direktoriui darbuose! Po šios analizės bus renkamas pirmasis "Policijos departamento" direktorius. PIRMASIS KANDIDATAS - Chaoso_Dievas. Labas Deividai, esi pirmasis ir paskutinis kandidatas šioje atrankoje kadangi daugiau žmonių tau nepateikė kandidatūros į šias pareigas. Iškart galiu pasakyti, kad šaunu matyti tave vėl kandidatuojantį į pareigas, ko jau ko bet motyvacijos tau tikrai netrūksta. Praeitoje atrankoje tikriausiai supratai į ką labiausiai atkreipiu dėmesį - idėjos. Šioje kandidatūroje tu man pateikei kelias idėjas, jos gal ir nebuvo unikalios bet tai geriau negu nieko. Man patiko tavo idėja su misijomis, tikiuosi tu ją tikrai įgyvendinsi, nes man pačiam bus įdomu kas vyks ten su tais procentais, kaip juos darbuotojai rinksis. Tai pat anketoje minėjai, kad esi buvęs ne kartą mechanikų direktoriumi, todėl manau, kad šį darbą supranti puikiai. Daugiau kaip ir nebeturiu ką pasakyti, kadangi konkurencijos tau niekas nebuvo pateikęs! Sėkmės darbuose! [!] Direktorius privalo susikurti pagrindinę informaciją per 24 valandas, tai pat su manimi susisiekti asmenine žinute! [!] Mano discordas - Martynas#0673
 6. Ryt rakinsiu atranką į mechanikų direktoriaus postą! Dar turite laiko!

   

 7. Pildome į direktorius jei norite greičiau išvysti serverio starto dieną!

   

 8. Labas rytas. Skubame pildyti į mechanikų direktoriaus postą!

  Tai pat vis dar vyksta piešimo konkursas! Dalyvaujame!

   

 9. Labas visiems! Anketų šiuose rinkimuose sulaukiau labai nedaug, buvo laimę bandantys tik du asmenys - Chaoso_Dievas ir Erko_Rhyno. Tikiuosi kituose rinkimuose sulaukti daugiau kandidatuojančių! Analizė trumpa, kadangi į anketos klausimus kandidatuojantys asmenys neprirašė litanijų, į viską atsakinėjo trumpai ir aiškiai. Baigus analizuoti kandidatus, skubėsiu rinkti kitą direktorių! Pirmasis kandidatas - Chaoso_Dievas Labas Deividai, pradėsiu analizuoti tavo anketą. Anketoje minėjai, kad nesi piktybinis asmuo bet kiek esu matęs, tai šiek tiek tai galėčiau neigti, kad esi žmogus nevengiantis konfliktų, mėgsti tai pat ir pavartoti vieną kitą keiksmažodį šaukykloje, kas šiek tiek tau davė nedidelį minusą šioje atrankoje. Į anketos šablono klausimus tai pat norėjau matyti platesnius, rišlesnius sakinius. Idėjų mums tai pat negalėjai pasiūlyti, į ką pastaruoju metu labai atsižvelgiu, tikiuosi į tai atkreipsi dėmesį ir kitoje atrankoje pasitaisysi. Motyvacijos pas tave tikrai netrūksta, pats esu matęs, kad dalyvauji jau ne pirmuose ir ne antruose rinkimuose, bet rankų tu dar vis nenuleidi, kad ir nepasiseka, man tas labai patiko iš tavo pusės. Tavo kandidatas pasirodė šiek tiek geriau šioje atrankoje, jis aiškiau, išsamiau atsakė į klausimus, tai pat ir pateikė mums kelias idėjas. Todėl į jį buvo atsižvelgta labiau. Šaunu, kad sulaukiau tavęs kandidatuojančio į šį postą. Bet ką tau galiu pasakyti? Kad tau skiriu II garbingą vietą šiuose rinkimuose. Jei Erko_Rhyno neišbus direktoriaus poste [30] dienų, direktorius bus perleistas tau! Antrasis kandidatas - Erko_Rhyno Sveikas Modestai, perskaitęs tavo anketos pirmą eilutę, supratau, kad tu man pakeitei vardą į Mindaugą. Šioje atrankoje tu sugebėjai aplenkti kandidatą, į viska atsakei aiškiau, suprantamiau. Tikriausiai tai parodė, kad už kandidatą buvai vyresnis bei brandesnis. Skelbdamas šią atranką labiausiai norėjau atsižvelgti į kandidatų rašomas idėjas, norėjau išgirsti kažką naujo ar unikalaus, na o jei to nepavyksta sugalvoti tai tiktų ir visada tos pačios, visur žinomos idėjos. Kelių idėjų sulaukiau iš tavęs, kas mane iškart šioje atrankoje pradžiugino. Į paskutinį klausimą buvo atsakyta šiek tiek atmestinai, kaip ir pas kita kandidatą, galėjai prirašyti daugiau, kadangi į patirtį tai pat mėgstu atsižvelgti. Na o daugiau kaip ir prikibti nebeturiu prie ko, todėl tau šioje atrankoje skiriu I vietą. Linkiu tau sėkmės darbuose, informacijai susikurti turi 24 valandas. Nenuvilk serverio žaidėjų tai pat ir administracijos. I vieta - Erko_Rhyno. II vieta - Chaoso_Dievas. [!] Direktorius turi laiko susisiekti su manimi 24 valandas. Tai pat ir informacijos susikūrimui skiriamos 24 valandos. To nepadarius, direktorius praras savo statusą. [!] Direktoriui - Erko_Rhyno, pareigose neišbuvus [30] dienų, direktoriaus statusas bus perleistas II vietos laimėtojui - Chaoso_Dievas. [!] Direktorių prižiūrėtojo discordas - Martynas#0673.
 10. Šiandien, atranka į medikų direktoriaus postą bus užrakinta ~18.00. Analizė tai pat greičiausiai pasirodys šiandien.

  Skubame pildyti!

 11. Labas, tikiuosi sulaukti daug kandidatuojančių!

   

 12. Už ką galima patekti į juodąjį sąrašą?: Neišbuvimas direktoriaus pareigose [30] kalendorinių dienų. [2 mėnesiai]. Neišbuvimas pavaduotojo pareigose [14] kalendorinių dienų. [2 mėnesiai]. Paskyros pardavinėjimas, užsiiminėjimas nelegalia veikla. [Visam laikui]. Grasinimai ddos atakomis, kenkimas projekto veiklai. [Visam laikui]. Direktorių prižiūrėtojo negerbimas, bandymas pakenkti. [Visam laikui]. Anketų kopijavimas. [2 mėnesiai]. Bandymai nuversti direktorių/pavaduotoją. [2 mėnesiai]. Naudojamos žaidimą palengvinančios programos būnant valdžioje. [Visam laikui]. Pinigų vogimai iš /dfondas. [6 mėnesiai]. Trukdymas daryti DPKT nariui įvairiausią veiklą serveryje. [2 mėnesiai]. Kenkimas pagrindiniai administracijai, jų šmeižimas. [Visam laikui]. Žaidėjai esantys juodajame sąraše: Žaidėjų nėra. Tema paskutinį kartą redaguota 2020.02.06 Pasilieku teisę redaguoti šią temą Šios temos taisyklės visada bus pildomos.
 13. [2020-02-06] Sukurtos pagrindinės direktorių, bei pavaduotojų taisyklės. [2020-02-06] Bandoma sukurti, bei patobulinti idėją direktorių pliusų sistema. [2020-02-06] Baigiama įgyvendinti idėja '' mėnesio direktorius ''.
 14. Šioje temoje bus surašytos visos naujai atsiradusios temos, įvairūs atnaujinimai, naujai įvestos taisyklės ir t.t. Viskas kas bus oficialiai įgyvendinta mūsų serveryje, parašysiu šioje temoje. Tai pat man į asmenine žinutę serverio žaidėjai gali teikti savo pasiūlymus, idėjas. Į viską bus atsižvelgta!
×