Jump to content

Visas aktyvumas

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Vakar
 2. Ankstesni
 3. Labai gaila, tačiau palieku Mechaniko direktoriaus pareigas, kadangi nebematau nei vieno procento noro dirbti su projektu iš administracijos pusės. Manau projektas žlugo net neatsidaręs, ką galime pripažinti visi. Ko galiu palinkėti toliau tai tik sėkmės iš mano pusės. Ačiū už tas kelias savaites ar mėnesį / du kuriuos buvome kartu. Tariu sudie. Jeigu atsigaus projektas — žinoma grįšiu, na, o direktoriumi išbuvau ilgiau nei reikia, tad į juodąjį sąrašą nepakliūsiu.

  good bye GIF

  1. Erko_Rhyno

   Erko_Rhyno

   Liudna girdet 

 4. Čia kaip po korona viruso xdd

 5. kap serveris kap gyvenimz

 6. Jeigu turite klausimu del projekto veiklos, apsilankykite discord serveryje, ten patis pirma suzinosite apie viska.

 7. Labas visiems, kaip laikotės ?:) 

  1. Martynas_Corres

   Martynas_Corres

   Sveikas sveikas, gerai, o kaip tau

  2. Chaoso_Dievas

   Chaoso_Dievas

   Labas. Laikomės kaip ir visada, ganėtinai gerai, nėra šiuo metu bėdų. 🙂 

 8. Konkursas pratęsiamas dar savaitei. 2020.02.23 Tema bus užrakinta!
 9. Pasitarę su gaujų prižiūrėtoju nusprendėme, kad:

  C-BUG bus leidžiamas [GAUJA VS GAUJA].

  Kariaujant su teisėsauga C-BUG naudoti bus draudžiama.

  Startavus serveriui taisyklės gali keistis. Apie tai informuosime iš anksto.

  1. Luc_Ferreira

   Luc_Ferreira

   galėjot padaryt kad prieš gauja ir prieš teisėsauga būtu leistina..

  2. Lucifer_Latiffu

   Lucifer_Latiffu

   jei iš teisėsaugos puses bus pašaudančių tai ir teisėsauga vs gauja leisim cbugą, patys žinot, kad dažniausiai teisėsaugoj nesirenka tie "dymeriai" ;D ir nei vienas nepašaudo, tai bus lygu iš abiejų pusių manau

 10. [2020-02-14] Sukurtos teisėsaugos taisyklės bei kita informacija. [2020-02-14] Pridėta pora naujų taisyklių direktoriams bei pavaduotojams.
 11. Teisėsaugą sudaro asmenys, dirbantys "Policijos Departamente". Kiekvienas teisėsaugos narys privalo laikytis teisėsaugai sukurtų taisyklių, už taisyklių nesilaikymą, teisėsaugininkas bus įtrauktas į juodąjį sąrašą. Teisėsaugos taisyklės: Teisėsaugos nariams draudžiama daryti įvairius susišaudymus miestuose, bėgimus nuo policijos, nesvarbu, kad tuo metu yra darbo pertrauka. Teisėsaugai draudžiama būti gaujose, kištis gaujų daromose veiklose. Draudžiama dėti kliūtis kurios draustu praėjimą į vidų/bazę. Teisėsaugai draudžiama bausti [free star uždėjimas] serverio žaidėjus, jei jie to pažeidimo nėra padarę. Tai pat bausti '' dylerius '' už ginklo rodymą. Teisėsaugai draudžiama rakinti, šaudyti su tazeriu jei vienoje vietoje yra minimum 3 gaujos nariai. Draudžiama naudoti įvairiausias žaidimą palengvinančias programas. Teisėsaugos nariams draudžiama naudoti c-bug. Draudžiama naudotis serverio klaidomis. Prieš nubaudžiant žaidėją privaloma turėti nuotrauką/video medžiagą su kuria galėtumėte įrodyti, kad tas nusižengimas buvo padarytas. Teisėsaugos direktorius/pavaduotojas gali daryti į dieną po 1 reidą. Teisėsaugos nariui draudžiama turėti narkotinių medžiagų. Su kiekvienu serverio žaidėju, teisėsaugos narys privalo elgtis mandagiai, jo neįžeidinėti. Grobimų informacija: Teisėsaugos nariams per grobimus/okupacijas draudžiama naudoti c-bug. Draudžiama naudoti įvairiausias žaidimą palengvinančias programas. Draudžiama sraigtasparnį naudoti kaip ginklą, pjaustyti gaujos narius, grobimo/žmogaus pagrobimo/okupacijos/šturmo metu. Teisėsaugai draudžiama būti gaujose, kištis gaujų daromose veiklose. Draudžiama per grobimus/okupacijas surakinti gaujos narį, bei jam dėti įvairiausius įtarimus. Draudžiama dėti kliūtis kurios draustu praėjimą į vidų/bazę. Išpirkas privaloma susimokėti per 24 valandas. Grobimuose gali dalyvauti tik gauja vs gauja, teisėsauga vs gauja, pašaliniai asmenys gali būti nužudyti su /kill komandą. Teisėsauga privalo vykti į atgrobimus. Teisėsaugos valdžia neprivalo susimokėti už okupaciją. Po įkaito išvadavimo teisėsaugos nariai privalo palikti gaujos bazę. Grobimo metu teisėsaugos nariams draudžiama tikrinti narkotikus. Teisėsaugos nariai mirę grobimo metu, gali grįžti [n] kartų. Gaujų/teisėsaugos grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo/šturmo metu, draudžiama naudoti administratoriaus/VIP nario komandomis(išskyrus /gydytis,) Teisėsaugos direktorius okupaciją gaujoms gali vykdyti 2 kartus per dieną. Grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo/šturmo metu, teisėsaugai draudžiama naudoti darbo komandos ne pagal paskirtį (/ant, /tazeris, /beglys, /ita, /anark, /atimtin). Taisyklės vis dar bus pildomos! Taisyklėms pasikeitus iškart visi būsite informuoti.
 12. GROBIMŲ PROCESAS Už visus esančius žemiau pažeidimus, kreiptis į gaujų/direktorių prižiūrėtoją --- 1.1 Draudžiama sraigtasparnį naudoti kaip ginklą, pjaustyti gaujos narius grobimo/žmogaus pagrobimo/okupacijos/šturmo 1.2 Grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo/šturmo metu, teisėsaugai draudžiama naudoti darbo komandos ne pagal paskirtį (/ant, /tazeris, /beglys, /ita, /anark, /atimtin) 1.3 Grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo/šturmo metu, draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas 1.4 Teisėsaugai draudžiama kištis į karus/grobimus tarp gaujų 1.5 Gaujų/teisėsaugos grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo/šturmo metu, draudžiama naudoti administratoriaus/VIP nario komandomis(išskyrus /gydytis, /ginklai bazėje) 1.6 Teisėsaugai draudžiama dėti kliūtis kurios draustu praėjimą į vidų/bazę 1.7 Draudžiama prisijungti į žaidimą vos tik mirus(relog). 1.8 Draudžiama teisėsaugai grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo metu, šaudyti su teisėsaugos ginklu ''tazeriu'' 1.9 Draudžiama naudoti serverio klaidas savo labui 2.0 Grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobimo/šturmo metu, gaujoms neleidžiama naudotis medikų paslaugomis 2.1 Grobimus/okupacijas/žmogaus pagrobimus organizuoti galima nuo 07:00h iki 29:59h 2.2 Grobimo išpirka(15 min - 10k, 30min - 20k)(VĖLIAU GALIMAI KEISIS) 2.3 Grobti galima visus interjerus(išskyrus saugias zonas) 2.4 Teisėsaugai draudžiama rakinti, šaudyti su tazeriu jei vienoje vietoje yra minimum 3 gaujos nariai. 2.5 Draudžiama gaujiniams bendradarbiauti su kitos gaujos nariais(padedant grobimuose, sandeliuose), žudyti su /kill komandą. 2.6 Prieš grobiant privaloma darytis nuotraukas, jog policijos direktorius ar pavaduotojas yra prisijungęs(ne afk) 2.7 DRAUDŽIAMA NAUDOTI C-BUG PRIEŠ TEISĖSAUGININKUS(TIK GAUJŲ KARUOSE) 2.8 Grobimą organizuoti galima tik kas 1 valandą(po praeito grobimo išlaikymo), tačiau tas negalioja kitoms gaujoms jei grobė prieš tai buvusi gauja. 2.9 Grobimuose gali dalyvauti tik gauja vs gauja, teisėsauga vs gauja, pašaliniai asmenys gali būti nužudyti su /kill komandą.(tik 1x1 principu) 3.0 Išpirkas privaloma susimokėti per 24 valandas --- • Vos tik pastebėjus žaidėją naudojanti žaidimą palengvinančias programas ir jį nufilmavus, teisėsaugos valdžia ir patys teisėsaugininkai, grobimo/okupacijos/žmogaus pagrobime akte gali nebedalyvauti ir už jį nesusimokėti, o gaujos atstovui ar gaujos nariui užfiksavus teisėsaugininką naudojant palengvinančias programas ir užblokavus, teisėsaugos valdžia taip pat privalo susimokėti išpirką kokią reikalavo gaujos atstovas. • Teisėsaugos valdžia neprivalo susimokėti už okupaciją • Teisėsaugos valdžia privalo pasidaryti nuotrauką su pranešimu kai pastatas/žmogus yra atgrobtas, o gaujos atstovai privalo pasidaryti nuotrauką kai pastatas/okupacija/žmogaus pagrobimas yra vykdomas. * GAUJAI SURINKUS 3 ĮSPĖJIMUS, JINAI BUS UŽDAROMA
 13. * Esant juodajame sąraše jūs negalit - kurti gaujas, patekti į co-lyderio pareigas, patekti į gaujas. KAIP GALIMA PATEKTI Į GJS(gaujų juodasis sąrašas)? + KAINORAŠTIS Čytinimas - [400.000€] Kenkimas serveriui - [300.000€] Įžeidinėjimai, bandymai pakenkti gaujų atstovams - [50.000€] Serverio klaidų išnaudojimas - [200.000€] Bandymas apeiti GJS su kitu vartotoju - [+50.000] prie senos sumos Nepagarba GP/DP, kenkimas - [300.000€] Bendradarbiavimas su teisėsauga[60.000€] Patekimas antrą kartą į GJS jau išsipirkus[+50.000€] ŽAIDĖJAI ESANTYS JUODAJAME SĄRAŠE tuščia ANKETOS ŠABLONAS, NORINT ĮRAŠYTI Į GJS 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Žaidėją kurį norite įrašyti į GJS: 3. Už ką norite jį irašyti?: 4. Įrodymai(būtini)
 14. GAUJŲ ATSTOVAI, ĮSPĖJIMAI ,,Gauja" [Lyderis] - 0/3 įsp. [Co-Lyderis] - 0/2 įsp. ,,Gauja" [Lyderis] - 0/3 įsp. [Co-Lyderis] - 0/2 įsp. ,,Gauja" [Lyderis] - 0/3 įsp. [Co-Lyderis] - 0/2 įsp. ,,Gauja" [Lyderis] - 0/3 įsp. [Co-Lyderis] - 0/2 įsp. ,,Gauja" [Lyderis] - 0/3 įsp. [Co-Lyderis] - 0/2 įsp.
 15. GAUJOS ATSTOVŲ NUSISKUNDIMŲ TAISYKLĖS 1. Temos pavadinimas privalo būti - Skundžiu atstovaujama gauja Vardas_Pavardė 2. Į nusiskundimą gaujos atstovas privalo atsakyti per 24 valandas 3. Peikiant gaujos atstovą yra privalomą turėti įrodymus 4. Temą kurti pagal apačioj pateiktą anketos šabloną 5. Suklastotas įrodymas bus iškarto atmestas . 6. Skundžiant gaujos atstovus į papeikimą gali atsakyti tik peikiantis asmuo, gaujos lyderis, co-lyderis. 7. Skundžiant gaujos atstovą privaloma kurti naujoje temoje. PEIKIANT GAUJOS ATSTOVĄ ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Kurį gaujos atstovą peikiate: 3. Kodėl šį gaujos atstovą peikiate: 4. Įrodymai(būtina):
 16. Kaip įkurti gaują? Paskelbti temą pagrindinioje Gaujos skiltyje, vėliau jei būsit patvirtinti, tema bus nukeliama į gaujos ,,nr1,2..." skiltį. Temos turinys turi sudaryti istorija, bazė, skinas, lyderiai, jei norit galit dadėt tam tikrą transportą, atskiroj skiltį galit dasidėt galerija Iš pradžių už viską turit gaut leidimus(skinas, skelbimai ir t.t, kuriuos bus galima pirkti už kreditus)tačiau už gerus pasirodymus atrakinsiu. Būti susipažinus su gaujų lyderių kodeksu, bei grobimų procesu. Apranga gali būti tik viena iš žemiau esančių pasirinkimų. Pavadinimas negali būti įžeidžiantis, ar kitaip pajuokiantis, už tai gręsia patekimas į juodąjį sąrašą. Prie įvaizdžio galit temoje dadėt kas jūsų manymu yra dar aktualu(galerija, nariai ir t.t) Galimos aprangos Galimos gaujos bazės •••VISAS GAUJŲ BAZĖS GALIT RASTI PARAŠĘ KOMANDĄ /GAUJOS
 17. Vyksta esminiai forumo pokyčiai apie kuriuos busite informuoti vėliau.

 18. Kaip apibūdinti "mechaniką" keliais žodžiais? Mechanikas yra ganėtinai svarbus vaidmuo projekto serveryje, kadangi jis privalo prižiūrėti tvarką serverio miestuose bei miesteliuose. Mechanikas privalo prižiūrėti serverio miestą bei miestelius, kad nebūtų betvarkės transporto priemonių atžvilgiu. Mechanikas privalo nutempti transporto priemonę į konfiskuotų mašinų aikštelę (trumpinys – KMA) bei ten ją palikti iki tol, kol žaidėjas sumokės baudą už netinkamą parkavimą bei galės ją iš ten išsivaryti. Nori tapti mūsų firmos dalimi? Pasiskaityk informaciją bei sulauk atrankos! PATEKIMO REIKALAVIMAI • Mokėti dirbti komandoje bei būti kolektyvišku žmogumi. • Turėti gerą reakciją bei būti mandagiam, maloniam. • Turėti vairuotojo pažymėjimą (B kategorijos). • Mokėti bendrauti su klientais, būti kantriam bei nevartojančiam necenzūrinės leksikos. • Turėti discord programėlę bei mikrofoną. (mikrofonas nėra visiškai būtinas) FIRMOS VALDŽIOS NARIAI • Pagrindinis firmos vadovas – Chaoso_Dievas. • Pagrindinio firmos vadovo padėjėjas (pavaduotojas) – Vardas_Pavardė. DARBO TAISYKLĖS • Privaloma klausyti direktoriaus bei pavaduotojo nurodymų; • Privalu paklusti aukštesnio rango darbuotojams, kitaip būsite baudžiamas; • Būnant aukštesnio rango už kitą darbuotoją — privalote jam padėti bėdose, o ne atsukti nugarą; • Privaloma laikytis bendrųjų serverio taisyklių bei kelių eismo taisyklių;
 19. Ar mūsų firmos mechanikas nusižengė tam tikroms taisyklėms, nesilaikė kainoraščio ar pan. bei tu nori apie jo klaidas pranešti direktoriui? Tuomet ši tema skirta kaip tik tam. Šioje temoje galite peikti šios firmos darbuotojus bei mes – valdžia (direktorius bei pavaduotojas) nubausime jį taip, kaip privaloma bei priklausoma, tik žinoma laikykis taisyklių! TAISYKLĖS • Draudžiama kurti naujas temas, turite su anketos šablonu atsakyti į šią temą norint peikti mūsų darbuotoją. • SVARBU Peikiant kolegą (mechanikas mechanikui) rašyti papeikimą draudžiama, įrodymus su nusižengimais reikia siųsti direktoriui asmenine žinute forume. • Peikiant darbuotoją privalu pažymėti jo forumo paskyrą su @ (pvz.: @Jack_Sparrow; @Martynas_Corres; @Chaoso_Dievas ir pan.) • Draudžiama kurti humoristines anketas, kitaip gausite mūsų firmos nalogą bei papeikimas bus atmetamas. • Draudžiama apkarpyti, retušuoti, redaguoti įrodymus, nes kitaip papeikimą atmesime kartu su įrodymais. • Įrodymai – video/foto, kitokių įrodymų nepriimsime. Įrodymai turi būti pateikiami Spoileryje. • SVARBU Į papeikimą darbuotojas privalu atsakyti per 24 valandas, kitokiu atveju jis bus baudžiamas. ANKETA 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 2. Peikiamojo darbuotojo slapyvardis žaidime?: 3. Kuo mūsų darbuotojas nusižengė?: 4. Ar patyrėte didelius nuostolius?: 5. Ar reikia bausti darbuotoją? (būna ir įvairių atleidimų ir pan.): 6. Įrodymai (video/foto):
 20. Patvarkikit mano ranga nieko negaliu daryt

 1. Rodyti daugiau veiklos
×